Seriplastik - Transparentní báze

12-885 Elastická transparentní báze

Oblast použití: Elastické potisky (přímý tisk)
Přidání 5 až 20% do jakékoliv barvy SERIPLASTIK® se výrazně zvýší elastické vlastnosti barev. Tiskem přes síto 44 (vyšší hustota síta negativně ovlivní pružnost potisku) se vytvoří velmi pružný potisk, který bude vyhovovat náročným požadavkům na elastických materiálech.


12-990 Transparentní řezací báze

Oblast použití: Procesní CMYK potisk
Pro úpravu (ředění -  řezání) procesních barev (CMYK) nebo pro snížení intenzity odstínů krycích barev.


12-889 Transparentní lesklá reliéfní báze “Effetto lente"

Oblast použití: Leské reliéfní tisky se zaoblenou hranou, Efektové tisky s GLITTERY nebo FOSFORESKUJÍCÍM PRÁŠKEM, "Parciální lakování"
Používá se pro lesklé elastické reliéfní tisky s velkou tloušťkou a zaobleným (půlkulatý zaoblený vzhled může připomínat zvětšovací čočku - proto originální název “Effetto lente”). Pro dosažení takového tisku je třeba použít rámy s 100-300 mikrony emulze. Báze může být obarvená přidáním 10%-15%  jakékoliv barvy SERIPLASTIK®.

Tato báze má ze všech našich transparentních bází nejvýšší “průhlednost”  a proto je také velmi vhodná v kombinaci s jejími reliéfními vlastnostmi pro tisky s přidáním glitterů, fosforeskujících prášků a dalších efektových tisků.

Toto bázi lze požít i pro dosasžení velmi lesklých, ale “plochých” potisků nebo zvýraznění jejich částí (obdobně jako je tomu u parciálního lakování). V tomto případě se báze tiskne přes běžně ovrstvené síto 44-77 vláken/cm.


12-892 Transparentní lesklá reliéfní báze

Oblast použití: Lesklé reliéfní tisky s “ostrou” hranou
Používá se pro lesklé reliéfní tisky s velkou tloušťkou a s ostrou hranou. Pro dosažení takového tisku je třeba použít rámy s 100-300 mikrony emulze. Báze může být obarvená přidáním 10%-15%  jakékoliv barvy SERIPLASTIK®.


12-890 Transparentní matná reliéfní báze

Oblast použití: Matné reliéfní tisky s “ostrou” hranou
Používá se pro matné reliéfní tisky s velkou tloušťkou a s ostrou hranou. Pro dosažení takového tisku je třeba použít rámy s 100-300 mikrony emulze. Báze může být obarvená přidáním 10%-15%  jakékoliv barvy SERIPLASTIK®.

Toto matnou bázi lze také použít pro zvýšení matného efektu potisku přidáním 5%-20% do jakékoliv plastisolové barvy.
© Milenium  CZ, s.r.o. 2014